''Wolność - przywilej czy obowiązek?'' - rekrutacja do projektu - fen.net.pl

Treść strony

”Wolność – przywilej czy obowiązek?” – rekrutacja do projektu

Fundacja Edukacji Nowoczesnej zaprasza osoby do 30-go roku życia, w tym osoby z niepełnosprawnościami, do udziału w projekcie „Wolność – przywilej czy obowiązek?”.

Wolność to jedna z najważniejszych wartości każdego człowieka. Na przestrzeni wielu lat wolność była czymś nieosiągalnym, niedostępnym dla ludzi. Poprzez kulturę możemy opowiedzieć, jak ważną wartością jest wolność oraz jak ją pielęgnować i szanować. Poprzez muzykę i przekazywane nią treści chcemy zachować pamięć o tych, którzy walczyli o naszą niezależność.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie! Szukamy osób młodych, których pasją jest muzyka. Jesteś wokalistą, grasz na instrumencie? Zapewniamy profesjonalne warsztaty indywidualne oraz grupowe, podczas których będziesz doskonalić swoje umiejętności wokalno-instrumentalne. Dodatkowo, po zakończeniu warsztatów, będziesz miał możliwość zaprezentowania swojej twórczości na scenie podczas koncertów organizowanych w ramach projektu.

Uczestnicy naszego projektu nie tylko będą mieli możliwość wzięcia udziału w ciekawym wydarzeniu kulturalnym, ale zdobędą też cenną wiedzę na temat drogi do wolności, jaką przeszło starsze pokolenie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie na adres mailowy : wolnosc@fen.net.pl następujących informacji : imię, nazwisko, wiek,  numer kontaktowy i wykonany przez siebie utwór związany z tematyką projektu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 marca.

Projekt dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Stopka