Czworonożna pomoc - fen.net.pl

Treść strony

Czworonożna pomoc

Wolontariusze z Jeleniej Góry w ramach projektu “Wolontariat – Mój pierwszy krok na rynek pracy!” zrealizowali kolejną, niezwykłą inicjatywę. Tym razem pomoc została skierowana w stronę schronisk dla zwierząt i stajni dla koni.

Schroniska dla zwierząt wymagają stałej pomocy. W takich miejscach zapotrzebowanie na akcesoria dla zwierząt, materiały do budowy boksów i karmę jest niezwykle duże. Dobre i sprzyjające warunki to elementarny wymóg. Dzięki temu zwierzaki będą czuły się bezpiecznie. W efekcie pomoże to w znalezieniu kochających właścicieli.

Podopieczni projektu odwiedzili schronisko @zwierzakizeschronu w Jeleniej Górze. Miejsce zostało zaopatrzone w 90 nowych misek dla psów i specjalne deski do budowy boksów. Stajnie zyskały materiały do budowy ogrodzeń a starsze konie niezbędne, specjalistyczne suplementy.

 

Zdjęcie przedstawia spotkanie konia z wolontariuszami. Wolontariusze głaszczą zwierzę,aby mogło one jak najlepiej poznać nowe osoby.

Schronisko dal Małych Zwierząt w Jeleniej Górze

Obraz 12 z 17

Zdjęcie przedstawia wolontariuszkę, która głaszcze psa rasy owczarek niemiecki na terenie schroniska dla zwierząt. Zwierzę wygląda na bardzo zadowolone.

Stopka