Chęć niesienia pomocy - o niezwykłej inicjatywie wolontariuszy - fen.net.pl

Treść strony

Chęć niesienia pomocy – o niezwykłej inicjatywie wolontariuszy

Projekt Fundacji Edukacji Nowoczesnej “Wolontariat – Mój pierwszy krok na rynek pracy!” jest inicjatywą niezwykłą pod wieloma względami. Jak wiemy, osoby, których powołaniem jest pomoc innym i wparcie tych najbardziej potrzebujących odnajdują się wręcz idealnie w tym projekcie. Jest to świetne przygotowanie do kolejnego kroku jakim będzie satysfakcjonująca praca.

Fundacja Daj Herbatę we współpracy z Fundacją Edukacji Nowoczesnej i restauracją Biały Kredens przeprowadziła akcję skierowaną do osób bezdomnych. Ciepły posiłek, kanapki i soki – czasem tak niewiele trzeba, aby dać trochę szczęścia osobom, które naprawdę tego potrzebują! Zaangażowanie wolontariuszy było niezwykle, przygotowanie posiłków i kanapek odbyło się na zapleczu kuchennym restauracji. Dzięki temu całe przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem, którego zwieńczeniem i największą nagrodą był uśmiech osób bezdomnych w trakcie rozdawania posiłków. Cała inicjatywa rozdania posiłków odbyła się na Dworcu Centralnym w poniedziałek 8 lipca. Współpraca z Fundacją Daj Herbatę to świetna przygoda, która będzie kontynuowana – liczy się to, aby wspólnie pomagać! 

Zdjęcie przedstawia rozdanie posiłków na Dworcu Centralnym przez Wolontariuszy i członków Fundacji Daj Herbatę. Osoby bezdomne dostają ciepły posiłek i kanapkę.

 

 

Stopka