Oferta pracy dla kierowcy

Zatrudnimy osobę z niepełnosprawnością na stanowisku:

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B,
  • własny samochód osobowy,
  • orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności,
  • dyspozycyjność – sporadycznie również w niedziele i święta,
  • wysoka kultura osobista,
  • otwartość na ludzi i na niesienie pomocy innym,
  • komunikatywność.

Obowiązki:

  • transport pracowników fundacji na terenie Warszawy i okolic (sporadycznie również dalsze wyjazdy).

Mile widziane:

  • zamieszkanie w okolicach Bielan lub Żoliborza,
  • ekonomiczny samochód,
  • osoby poruszające się na wózku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu, z nienormowanymi godzinami pracy,
  • zwrot kosztów paliwa,
  • planowanie wyjazdów na kilka dni wcześniej,
  • przeszkolenie w zakresie pomocy osobom z dysfunkcją wzroku,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Więcej informacji pod adresem e-mail: biuro@fen.net.pl albo nr. tel.: +48 504 945 446 lub +48 888 263 146.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.