Dojazd - fen.net.pl

Treść strony

Dojazd

Biuro fundacji znajduje się pod adresem ul. Kochanowskiego 32/60 w Warszawie. Jest to blok mieszkalny położony u zbiegu ulic Kochanowskiego i Galla Anonima. Front budynku i klatki schodowe przylegają do ulicy Galla Anonima.

Dojazd tramwajem

Do fundacji można dojechać tramwajami linii: 22, 28, 33, 35 dojeżdżając do przystanku Piaski.

Jadąc od strony centrum, śródmieścia wysiadamy na przystanku Piaski i kierujemy się do przodu tramwaju. Przechodzimy pasy w lewą stronę. Jest to ulica Broniewskiego. Następnie kierujemy się w prawą do przejścia przez ulicę Galla Anonima. Po jej przejściu kierujemy się wzdłuż niej w lewą stronę około 130 metrów. Należy zwrócić uwagę na chodnik który omija pasy zieleni przystanek autobusowy, budynek zajezdni tramwajowej. Chodnik doprowadzi nas do przejścia dla pieszych na ulicy osiedlowej jest to ulica przy bloku. Po jej przejściu kierujemy się na prawą. Blok znajduje się w odległości około 20 metrów od ulicy Galla Anonima oddziela go parking pas zieleni. Blok ma dwie klatki schodowe. Fundacja znajduje się w klatce 1, na drugim piętrze idąc od uliczki osiedlowej.

Dojazd metrem

Jadąc od strony centrum wysiadamy na stacji metro Stare Bielany i kierujemy się w prawą stronę na tył peronu. Po wyjściu na powierzchnię kierujemy się do pasów w lewą stronę. Przechodzimy przez przejście jest to ulica Kasprowicza. Dalej idziemy wzdłuż ulicy Aleja Zjednoczenia. W odległości około 30 metrów znajduje się przystanek autobusowy Metro Stare Bielany. Do fundacji dojedziemy autobusem nr. 103 jadąc 2 przystanki do przystanku Piaski. Po dojechaniu do przystanku piaski kierujemy się do przodu wzdłuż ul. Galla Anonima aż dojdziemy do przejścia na ulicy osiedlowej. Blok znajduje się w odległości około 20 metrów od ulicy Galla Anonima oddzielony pasem zieleni.

Stopka