Koncerty "Piosenka jest dobra na wszystko: Osiecka, Przybora, Młynarski" - fen.net.pl

Treść strony

Koncerty “Piosenka jest dobra na wszystko: Osiecka, Przybora, Młynarski”

Fundacja Edukacji Nowoczesnej zaprasza dorosłe, niepełnosprawne osoby zamieszkałe na terenie województwa mazowieckiego, które nie są uczestnikami warsztatów terapii zajęciowej lub zakładów aktywizacji zawodowej i posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub orzeczenie równoważne, do wzięcia udziału w trzech koncertach pt.  „Piosenka jest dobra na wszystko Osiecka, Przybora, Młynarski”. Występującym oferujemy wynagrodzenie w kwocie 350 PLN za 1 koncert. Próby zaplanowano na wrzesień 2017 roku, koncerty odbędą się między 15 października a 12 listopada.

Zgłoszenie kandydata powinno zawierać następujące informacje: imię i nazwisko, wiek, adres e-mail, numer telefonu oraz krótką notkę biograficzną. Kandydatów prosimy o nadesłanie próbki wykonywanych przez siebie utworów w dowolnym formacie. Preferowane będą utwory autorstwa osób wymienionych w tytule koncertów. W ramach zgłoszenia prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. 1997 Nr 133 poz. 883 ze zm.) w związku z udziałem w projekcie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Zgłoszenia należy kierować na adres: koncerty@fen.net.pl Na pytania odpowiadamy także pod nr tel. +48 501 150 490. Termin nadsyłania upływa 31 sierpnia.

Koncerty są dofinansowane ze środków Marszałka woj. Mazowieckiego.

Serdecznie zapraszamy!

Stopka